Hodiny smíchu - PERAMOST

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hodiny smíchu

"Zásaditý smích je ideálním lékem na kyselý obličej."


(
luky)


O čem Jóga smíchu je a Jak pomáhá?


Všichni chtějí být zdraví, šťastní, ale místo toho jsou vystresovaní, potácejí se v depresích, s hlavami plnými černých myšlenek špatně spí a když nespí, cítí se opuštěně.

Pokud ses poznal v řádku výše, chceš se pohnout z
 místa a přinést trošku radosti a smíchu do života, jsi tu správně.

Jóga smíchu je vynikající a
 uvnitřňující metoda, se kterou přišel Dr. Madan Kataria v roce 1995. V současnosti existuje po světě více než 10 000 klubů smíchu.

 

Každý z nás se může smát bez důvodu

Naše tělo nedokáže rozlišit mezi
 „předstíraným“ a „skutečným“ smíchem, pokud se smějeme dobrovolně na základě našeho rozhodnutí se smát.

Smíchocviky, založené na skupinové aktivitě, očním kontaktu a dětské hravosti, vedou k přirozenému a nakažlivému smíchu a vnitřnímu uvolnění.

Kombinace slov jóga smíchu značí propojení smíchocviků s
 hlubokým dechem za použití bránice. To přináší více kyslíku do našeho těla a mozku a vytváří v nás pocit zdraví a energie.

 
 

Vědecká testění

Předstíraný smích působí na
 tělo a mysl stejným způsobem, jako smích skutečný.
Klinické testování v Bangalore, Indii a v USA dokázalo, že jóga smíchu snižuje stresové hormony (epinefrin, kortizol, aj.) v krvi.

Jóga smíchu je přínosná pro
 osobní život, pracovní život, zdraví a mezilidské vztahy.

 
 

5 výhod jógy smíchu, které můžete úspěšně vytěžit1.
Dobrá nálada, více smíchu v životě - řádově v minutách se vám začnou vyplavovat v mozku chemické látky, které máte tak rádi (endorfiny). Přes den zůstanete v klídku a budete se usmívat více než obvykle.


2.
Zdravé cvičení a likvidace stresu - zažijete aerobik smíchu. Srdce vám začne bít jak o závod, plíce se roztáhnou a vy konečně naberete do sebe nějaký kyslík. Mozek bude mít z toho desáté Vánoce a vy se začnete cítit nabití a relaxovaní.


3.
Zdravotní výhody - redukce stresu, aktivace imunitního systému, nižší náchylnost k onemocnění, likvidace chronických záležitostí.


4.
Kvalita života - příjemně usmívající se člověk ve vnitřní pohodě přitahuje mnoho lidí a mnohá přátelství na sebe nenechají dlouho čekat.


5.
Pozitivní postoj při životních výzvách - každý se umí smát, když jde život jako po másle, jenže žijeme v dualitě a když se jednou vezeme, musíme zákonitě stejnou měrou odnést  na hlavě. Smích Vám pomůže vytvořit pozitivní vnitřní stav v nepříjemných situacích a při setkání s negáčky. Jóga smíchu Vám vloží naději k optimistickému řešení v obtížných situacích.Jógu smíchu Vás provede luky, instruktor školy smíchu Dr. Madana Kataríi a můžete ji zažít při kurzech intuitivní kresby, na týmovkách nebo si objednat samostatnou smíchocvikovou akci.

Volejte 773 622 708 nebo pište na info@peramost.cz.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky