Automatická kresba nejen pro technické chlapy

article294.jpg

Kurz automatické kresby pro chlapy pod vedením jakéhosi Ing. Lukáše Červenky alias lukyho.

Seznámím vás s technikou automatické kresby a jejími neomezenými možnostmi z hlediska praktického využití.

Naše setkání bude věcné (ne věčné) a pravděpodobně vám naruší dosavadní pohled na perfektně zaškatulkovaný život a prolomí bariéry „tajemna“. Tajemno není tajemné a už vůbec ne nevysvětletlitelné. Vše je dokazatelné, většina věcí je popsatelná slovy, vše má hlubší smysl. Z mého badatelského pohledu je potřeba dávat si pozor na ty, kteří kolem sebe mávají ezoterikou a energiemi a přitom mají nataženou ruku. Pokud takový člověk nedopřesňuje pojem energie pojmem informace, je mimo mísu. Čerpá z litery a nemá nažito. Čest výjimkám. Jakákoli víra není důkaz. Myslet si, neznamená vědět. Proto jsem se rozhodl uvádět do automatické kresby i technické a přísně logické muže. Věřím, že je to dobrý krok k jejich rozvoji (odslepení).

Naše setkání zahrnuje rozkreslení, dodržování nepsaných pravidel AK, poznatky z praxe a na co si dát pozor neboli bezpečnostní opatření.

K technice se budu vyjadřovat krátce, stručně a jasně, s možností diskuze. Automatická kresba se může stát vaším pomocníkem při v současné době aktuální změně vztahů (nejen k lidem, ale i věcem, situacím, zaměstnání, koníčkům a životu samostného).

V rámci základního kurzu si kladu vyšší cíle než rozkrytí techniky automatické kresby jako takové.

Setkání je relaxační záležitostí a i kdybyste si neodnesli z automatické kresby nic, o čemž pochybuji, protože jsem uvedl do automatické kresby i studenta FAV, který teď automatickou kresbu a malbu samostatně rozvíjí a to je co říct, bude to pro vás mnohonásobně uvolňující a silnější zážitek, než sledování fotbalového zápasu v oblíbené hospodě.

Časový rozsah: 3 hodiny.
Kapacita: 4–30 osob.
Materiální zabezpečení: je v ceně služby. Ve specifických případech (např. přezůvky), vás předem informujeme.
Místo konání: středisko Peramost v Plzni nebo mimo kdekoli dle domluvy. V případě kurzů mimo Plzeň účtuji dopravné ve výši 10 Kč/km na cestu z Plzně a zpět.

Po domluvě lze dopravit více lektorů, zvukovou a projekční aparaturu a navýšit tak celkovou kapacitu kurzu až na 100 osob současně malujících.

Cena: 650 Kč za osobu.

Platba: na místě.

Minimální počet osob: 4

Rezervace a informace na info@peramost.cz.

PS: V případě, že chcete vzít s sebou přítelkyně, vůbec nevadí, ale připravte se, že budeme ladit i na FM.