Bc. Aneta Parlásková

3 cíle v životě člověka.

Cesta.

Ušetříte.

Pohyb.

tibetský mnich

společenské nánosy… oplácání, kterého se nemůžete zbavit.

důvody celkově.

podpora vizualizací nebo ještě lépe – snáze- ak – duševní kosmetika

šanka

tělo je superinteligentní, jen potřebuje čas

srí lanka

není ovoce, jako ovoce

odsávání tuků!!!

                         
Kalendář akcí 2013  
> Kurz AK pro začátečníky > PERAMOST – Czech/English Záhady a zajímavosti města Plzně,
> O automatické kresbě > Muzeum AK a AM – CZ/EN historické jádro s průvodcem – více
> Další AK kurzy, služby, setkání > Prevence syndromu vyhoření Enkaustický kurz T1 a T2 – začátečníci
> Prodejní galerie > Poradenství, koučink Poselství moudré inteligence – náhled
> Zakázková kresba a malba > Logopedický koutek Kurzy automatické kresby – květen
> Dárkový poukaz > Školy s nadstandardní výukou Úvod do AK v jedné hodině – zde
> Psychotronika Evy Suttnerové > Pro zamyšlení  
> Produkty k AK > Darujeme krev Setkali jste se anomálním jevem? Poradna.
> AK pro děti > Tmelení týmů (teambuilding)
> Relaxační hudba > Volně ke stažení Energetické rozbory
> AK, PERAMOST a MÉDIA > Naše videa zdraví, vztahy, anomální zóny
> Foto e-galerie > Reportáže z akcí  
> Pravidelné akce > Kamenný obchod Kurz přežití – náhled
> Kurzíky na objednávku > Použité zboží, bazar, komise Bojový výcvik (airsoft) – náhled
> Pro tvořilky a tvořílky > E-časopis Peramost Přežití pro děti – náhled
> Tma, půstování, prána > Poselství moudré inteligence  
> Provádění Plzní > PC kurzy pro dříve narozené  
> Kurz siderické kyvadlo > Enkaustika pro začátečníky PC kurzy pro dříve narozené
> Foto hry a týmovky > Úspory v domácnosti – strava  

 

Zakázková malba Životní mapa Kurz automatické kresby Muzeum a galerie AK a AM

 

   
Teambuilding
Půjčovna skákacích chůd
Skupina plzeňských skokanů
Přežití pro dospělé
Přežití pro děti
Zakázkové sportovní a tvořivé programy

Aktuální nabídka kurzů v Peramostu

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
1.4. 2.4. 18:00 Automatické tvoření 3.4. Na objednávku kdykoli – Vstupní seznámení s automatickou kresbou 4.4. 11–15:00 Muzeum AK s průvodcem, 16:00 Kytara pro začátečníky 5.4. 6.4. 11:00–16:00 Enkaustika pro začátečníky 10:00–17:00 Automatická kresba pro začátečníky 7.4.
8.4.  9.4. 18:00 Automatické tvoření 10.4. Na objednávku kdykoli – Vstupní seznámení s automatickou kresbou 11.4. 11–15:00 Muzeum AK s průvodcem, 16:00 Kytara pro začátečníky 12.4. 13.4. 14.4.
15.4.  16.4. 19:00 Automatické tvoření 17.4. Na objednávku kdykoli – Vstupní seznámení s automatickou kresbou 18.4. zavřeno 19.4. Aprílová noční dvacítka s Klubem českých turistů 20.4. 10:00–17:00 Automatická kresba pro začátečníky 21.4. 11:00–16:00 Automatická kresba, malba a harmonizace dvojic
22.4.  23.4. 18:00 Automatické tvoření 24.4. Na objednávku kdykoli – Vstupní seznámení s automatickou kresbou 25.4. 11–15:00 Muzeum AK s průvodcem, 16:00 Kytara pro začátečníky 18:00 Siderické kyvadlo 26.4. 27.4. 10:00–17:00 Automatická kresba pro začátečníky 28.4. 11:00–16:00 Automatická kresba, malba a harmonizace dvojicChceteli poslat tento článek v .pdf a upozornit na další článek k tématice změn v životě, přidejte se na Face do skupiny PERAMOST nebo mi písněte email na lukas.cervenka@peramost.cz. Stačí bohatě: Ahoj luky, jdu do toho!
Budu se těšit na vaše odezvy.
luky

Soukromé služby (v rámci AK) zahrnují nejen činnosti, směřující k rozvoji osobnosti, ale především pomoc v životních situacích, při nerovnováze v trojúhelníku VZTAHY – ZDRAVÍ – FINANCE.

 


Menu soukromých služeb


 

 

    VOLNÁ NEBO TÉMATICKÁ KRESBA/MALBA


 
Automatické dílko pro konkrétního člověka, dvojici, rodinu, či skupinu. Malovat lze volně, pro radost – v tomto případě se vytváří obrázek, který je aktuální potřebě adresáta. Může vzniknout biorezonátor, stavový obrázek, nápověda pro život, či jiný druh obrázku.

Druhou možností je zvolit postup s tématickou žádostí. Před vytvořením kresby/malby je možné, aby příjemce položil konkrétní otázku nebo žádost, na kterou dílo svým způsobem odpoví. Téma se může týkat čehokoli. Může být formulováno větou či jediným slovem. Slovo může být na první pohled zdánlivě nesmyslné (např. radost, žirafa, domov). O to větší bývá výsledné překvapení.

V některých případech se může stát, že je kresba automaticky doplněna nebo přímo nahrazena automatickým textem (písmem).

S obrázkem dostanete i výklad v rozsahu, který určí sám(a) autor(ka). V tomto případě si ponecháváme volnost v rozhodnutí, protože mnoho slov může být stejně zavádějící, jako mlčení. Co má být řečeno, to řečeno bude.

 
Ceník a časová náročnost:

rychlá kresba 250 Kč/A5 – 350 Kč/A4, větší rozměry dle dohody vyhotovení na počkání (do 60 minut)
detailní kresba 500 Kč/A5, 1 000 Kč/A4, větší rozměry dle dohody na počkání (řádově hodiny) nebo do druhého dne
malba od 1 000 Kč, v závislosti na rozměru plátna a použitých barvách nezafixovaný obraz řádově dny, zafixovaný akryl týdny, zafixovaný olej měsíce (půl roku až rok)

Kromě osobního vyzvednutí ve středisku PERAMOST v Plzni je možné kresby doručit i v elekronické podobě – bez příplatku nebo poštou – příplatek 50 Kč. Malby posíláme poštou za příplatek 200 Kč.

U objednávky maleb větších formátů požadujeme nevratnou zálohu ve výši 30% z celkové ceny.

Realizované malby akryl/plátno…
Rozměry a ceník zakázkových pláten

Malování rychlých kreseb si můžete objednat i v rámci soukromých a firemních akcí, večírků, oslav narozenin apod. jako netradiční a příjemné zpestření akce. Kalkulaci vypracujeme na požádání.

Objednávky a informace na info@peramost.cz

 

 

    VZTAHOVÁ ANALÝZA a VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ ENERGETICKÝCH POLÍ


 

Rozbor vztahu automatickou kresbou pravdivě odkryje všechny stránky vzájemného vztahu dvou osob. Nezáleží na typu osobní vazby (partner, rodina, kamarád i osoba, se kterou jste se nikdy osobně nesetkali). Cílená AK velmi rychle odhalí, zda na sebe působíte pozitivně nebo naopak, zda si dáváte, berete nebo si prostě jen tak souzníte v rovnováze.

Ukážeme vám krásu či tvrdost vašeho vztahu a to rovnou ve třech rovinách, které by měly být v souladu. Fyzické (pudové, biologické blízkosti), duševní (společné zájmy a rozvoj) a duchovní (vyšší pohled na vzájemné přitahování).

Konečný energetický rozbor dokresluje celkovou vztahovou vyváženost. Uvidíte blízkost, utíkání, dávání i vysávání, obranné zdi i cílené útoky. Více informací…

Pokud jste dosud tápali, vztahovou a energetickou analýzou získáte dostatek informací pro rozhodnutí o možném provedení změny ve vašem životě. Rozbor je pouze křižovatkou s ukazateli. Změnu musíte zahájit sami.

Vztahová analýza nevyžaduje vaši fyzickou přítomnost. Pokud požádáte o zakázku z pohodlí domova, pošleme vám výsledky e-mailem, rozbor ve formátu .pdf + komentář v .mp3 nebo si je můžete kdykoli vyzvedout osobně v centru PERAMOST v Plzni.

Ceník:

  • 300 Kč/dvojici
  • 1 200 Kč/čtveřici (čtyřčlenná rodina – celkem 6 rozborů)
  • V rámci soukromé konzultace bezplatně.

Tuto službu je možné objednat i v rámci soukromých a firemních akcí, večírků, oslav narozenin… Kalkulaci vypracujeme na požádání.

Objednávky a informace na info@peramost.cz

 

 

    VYHODNOCENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU


 

Rozbor zdravotního stavu odkryje energetické bloky a jejich projevy (ne-moci), včetně těch, které ještě viditelně nepropukly. To je velká výhoda, protože můžete včas přijmout potřebná opatření a vyhnout se různým strastem, jako je například pracovní neschopnost.

Rozbor zdravotního stavu provádíme od základního po komplexní. Základní je dostačující pro „běžné přežití“ a stavíme ho ve smyslu: „Kde můžeme dané osobě pomoct.Komplexní analýza sahá do velké hloubky a přesnosti a je určena zejména těm z vás, kteří cítí, že je potřeba provést v životě změnu. Od rozsahu se odvíjí i časová náročnost.

Další výhodou je možnost provedení očisty automatickou kresbou hned po rozboru, případně se stává, že kresba přejde do čištění samostatně. Podobně se stává, že kresba přejde do automatického písma. Vše závisí na konkrétní osobě, kterou kreslíř zrcadlí, a její skutečné (vyšší) potřebě, kterou kreslíř ani kreslená osoba před zahájení kresby neznají.

Mezi neposlední výhody patří u automatické kresby univerzální pravidlo, že rozborovaná osoba nemusí být přítomná.

Výstup obsahuje rozborovou kresbu nebo kresby (záleží na požadované hloubce) a text analýzy. Dále může obsahovat: závěrečnou kresbu po čištění, závěrečný rozbor po čištění, automatický text a biorezonanční obrázek.

Při bezkontaktním rozboru (na dálku) posíláme výsledky v elektronické podobě v .pdf, poštou nebo si můžete výsledky vyzvednout osobně v centru Peramost v Plzni.

Ceník:

  • Základní vyhodnocení zdravotního stavu – 300 Kč
  • V rámci soukromé konzultace bezplatně.
  • Biorezonanční obrázek (v rámci služby) – 300 Kč

Tuto službu je možné objednat i v rámci soukromých a firemních akcí, večírků, oslav narozenin… Kalkulaci vypracujeme na požádání.

Objednávky a informace na info@peramost.cz

 

 

    HODNOCENÍ PROSTORU – KONSTRUKTIVNÍ A DESTRUKTIVNÍ ZÓNY        VAŠEHO DOMOVA, PRACOVIŠTĚ APOD.


 

Mezi lidmi je zažitý výraz geopatogenní zóny (GPZ), ale naše zaměření je širší. Provádíme záznam energetických vlivů na konkrétního člověka, který může obsahovat geologické anomálie, různé zlomy v podloží, spodní prameny vod, vlhkost, plísně, studně a studánky, rozvody elektřiny, vody, plynu, ústřední topení, předměty. Citliví lidé (též děti) pozorují úkazy, jež bývají v racionálním světě těžko vysvětlitelné. Přesto je možné některé z nich identifikovat a zmírnit jejich vliv. Více informací…

Energetický rozbor anomálních zón můžete s výhodou využít i před koupí nebo pronájmem bytu, domu nebo pozemku. Je dobré vědět, v jakých prostorech budeme žít, ještě před podepsáním nájemní nebo hypoteční smlouvy.

Při bezkontaktním rozboru (na dálku) posíláme výsledky v elektronické podobě v .pdf, poštou nebo si můžete výsledky vyzvednout osobně v centru Peramost v Plzni.

Ceník:

Pro nepoměrně větší prostory vypracujeme kalkulaci na požádání.

Objednávky a informace na info@peramost.cz

 

 

    VIBRAČNÍ KRESBY A MALBY – BIOREZONÁTORY


 

Každá kresba, nejen automatická, má určitou vibraci, kterou působí na své okolí. Kresbou „na žádost“ však lze vytvoři mnohem silnější zářič a navíc s konkrétním určením pro konkrétní osobu nebo skupinu osob.

Mnoho lidí si biorezonanční obrázky laminuje a používá různými způsoby: nošení při sobě, nabíjení a harmonizace vody a jídla, přikládání na bolestivá místa, vkládání pod polštář aj.

Biorezonátory ve formě maleb různých velikostí jsou hojně využívány k čištění a harmonizaci prostorů, osobních pokojů, meditačních místností, firemních odpočíváren, školních a nemocničních chodeb apod.

Sílu biorezonančních obrazů si můžete na vlastní kůži vyzkoušet při návštěvě našeho střediska v Plzni nebo na námi pořádaných kurzech automatické kresby, kde rozložením kreseb a maleb po učebně, vzniká energeticky velmi silné, inspirativní a tvořivé prostředí.

Biorezonanční kresby do formátu A4 laminujeme.

Ceník:

Kruh – průměr Čtverec – délka strany Obdélník – formát Cena
8 cm menší A6 250 Kč
13,5 cm menší A5 500 Kč
20 cm menší A4 1 000 Kč

Pro jiné rozměry a tvary kreseb a pro biorezonanční malby na plátno a jiné podklady vypracujeme kalkulaci na požádání. Realizované biorezonanční mal­by…

Kromě osobního vyzvednutí ve středisku PERAMOST v Plzni je možné kresby doručit i v elekronické podobě – bez příplatku nebo poštou – příplatek 50 Kč. Malby posíláme poštou za příplatek 200 Kč.

Objednávky a informace na info@peramost.cz

 

 

    SOUKROMÝ KURZ AK


 

Nejpřímější cesta k automatické kresbě. Vizte v nabídce Kurzy a semináře.

 

 

    DOMALOVÁNKY NA MÍRU


 

Osobní sada předkreseb pro snazší začátky v teple domova.

Pokud nechcete ztrácet čas s univerzální pomůckou, vyhledáváním předkreseb, které vám zrovna „sedí“, můžete si nechat zpracovat sadu deseti startovacích obrázků přímo vám na míru. Jde o osvědčenou variantu a velmi rychlý způsob naladění adresáta na automatický projev.

Další velkou výhodou je barevné zpracování osobních domalovánek. Celý soubor je neopakovatelný – barvy křivek, síla a tvar. Vše na vás působí a vede k základnímu sebepročištění a otevření se technice automatické kresby. U některých jedinců se může stát, že AK plynule přejde do automatického pís­ma.

Osobní domalovánky posíláme vč. úvodního textu buď v elektronické podobě za 350 Kč nebo vytisknuté ve formátu A4 za 500 Kč vč. poštovného a balného.

Objednávky a informace na info@peramost.cz

 

 

    DÁRKOVÉ POUKAZY


 

Chceteli obdarovat jednoho člověka nebo skupinu lidí, stačí vybrat jakoukoli z námi nabízených služeb a poslat objednávku na info@peramost.cz se jménem a případně vzkazem pro obdarované(ho).

Nakonec budeme potřebovat elektronickou nebo doručovací adresu podle požadované formy certifikátu.

Darovat můžete i finanční částku na nákup volného nebo konkrétního zboží a služeb od 500 Kč.

Napadá vás jiná možnost co darovat, netradiční způsob vyplnění certifikátu aj.? Nebojte se ozvat. Nápaditosti se meze nekladou a s originálním nápadem rádi pomůžeme.

Pro inspiraci nahlédněte na možný vzor dárkového poukazu.

Varianty vyzvednutí dárkového certifikátu:
- v elektronické podobě za cenu darované služby,
- osobní vyzvednutí A4 zalaminovaného certifikátu ve středisku PERAMOST, s příplatkem 50 Kč,
- doručení poštou (A4, zalaminovaný), s příplatkem 100 Kč.

Objednávky a informace na info@peramost.cz