Seznámení s automatickou kresbou v rozsahu jedné hodiny

article192.jpg

Úvod do techniky čisté automatické kresby. Pozor! Nejedná se o kresbu pravou mozkovou hemisférou, neznalými či vychytralými často ztotožňovanou s automatickou kresbou.

Kromě teoretické části s rozkreslením vás čeká praktická ukázka energetického rozboru dle výběru (zdraví, vztahy, anomální zóny, aura člověka), kde si můžete nacítit zlomeček z široké škály možností automatické kresby. Podle slov Karla Kožíška nemá využití automatické kresby hranice. Sám ji využíval ke kresbě astrálních těl, identifikaci historických předmětů a osob, hledání pohřešovaných, k analýze anomálních zón aj.

Na základě osobní zkušenosti s úvodem do AK se můžete rozhodnout, zda se pustíte do ostrého kurzu AK s lektorkou, která působí v oblasti intuitivní inteligence celý život a konkrétně v tématu automatické kresby, malby a automatického písma téměř 30 let.

Cena vstupního minisemináře v rozsahu 1 hodiny je 100 Kč/osobu.

V případě, že se rozhodnete v následujících měsících navštívit náš kurz automatické kresby pro začátečníky, uhrazenou cenu vstupního minisemináře vám odečteme.

Seznámení s automatickou kresbou provádíme na objednávku pro jednotlivce i skupiny.

Kontakt: info@peramost.cz nebo mob. 773 622 708.


Seznámení s automatickou kresbou, jako snadnou a všem dostupnou technikou v rámci prevence syndromu vyhoření, koníčku, umění, radosti a komunikace, nabízíme i školám, nemocnicím, domovům důchodců, občanským sdružením, neziskovkám, firmám a dalším zařízením. Stačí si tuto aktivitu domluvit na info@peramost.cz nebo mob. 773 622 708.