Automatická kresba pro začátečníky - PERAMOST

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Automatická kresba pro začátečníky

Produkt z lukyho dílny vás uvede do kouzla automatické kresby. Pracovní sešit obsahuje několik stránek informací, volné papíry k prvotnímu pročištění kreslíře a dále následuje 20 předpřipravených odlišně laděných automatických kreseb v černobílém provedení a v různém stádiu rozpracovanosti, které vám pomohou uvolnit ruku a napojit se vlastní kreativitou na předtištěné stimulační prvky.

 
 

V tištěné podobě je tato jednoduchá pomůcka ve formátu A5 je vhodná pro děti i dospělé. Formát je jednak skladný a zároveň ideální na kreslení pastelkami do univerzálních pomůcek, se kterými začíná 99 % lidí, a které na menším papíře tolik neubývají. Papíry jsou spojeny nasouvacím hřbetem, takže můžete předlohy libovolně přeskupovat. To je vysloveně žádoucí, protože každý rezonuje s jiným pořadím kreseb. Při volbě listu je vhodné naslouchat intuici. Nesnažte se zavádět systém od začátku do konce. Posloupnosti jsou záležitostí Newtonovského škatulkování, které nedokáže přesáhnout hranice třetí dimenze. Každý člověk je jedinečný, každý potřebuje v jeden okamžik něco jiného.

Nezbývá než si připravit pastelky, prostudovat úvodní instrukce, uvolnit se a zahájit...

Cena tištěných domalovánek: 140 Kč
Poštovné a balné:
na dobírku 60 Kč, převodem 30 Kč

Nabízíme také možnost stáhnout si domalovánky v elektronické podobě za dobrovolný příspěvek na tvorbu dalších pomůcek. Číslo účtu pro převod 2030193033/0800.

JEDNOSOUBOROVÝ FORMÁT .zip


AK-luky-PERAMOST.zip


SAMOSTATNÉ STRÁNKY .jpg


titulka

úvod 1 - úvod 2

úvod 3 - úvod 4

1 -
2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky